top of page
engl.png

Керівник гуртка: Ребро Катерина Олександрівна кваліфікаційна категорія "спеціаліст", педагогічний стаж - 8 років. 

 

Коли починати знайомити дитину з англійською мовою?

    Багато вчених вважають, що потрібно починати знайомити дитину з англійською мовою до 3-х річного віку. Згідно з останніми дослідженнями саме до цього віку завершується розвиток клітин мозку на 70-80%. Виявляється, якщо з дитиною з народження батьки будуть розмовляти на двох мовах, він швидко і заговорити на двох мовах. Період, коли у малюка зростає мозок, є найпродуктивнішим періодом для навчання дитини. У результаті вчені прийшли до висновку, що якщо не вчити дитину іноземної мови до 9 років, то в подальшому мозкові механізми мови стають менш гнучкими і дитині дуже важко освоїти англійську.

      Дитині такого віку знайомитися з англійською мовою можна з вчителем, який вміє створити ігрову ситуацію і залучити до неї дитину. Через гру можна донести до маленької людини будь-яке знання. Методик навчання англійської мови сьогодні безліч і кожен вчитель вибирає свій спосіб вивчення.

        Ні в якому разі не можна змушувати дитину говорити англійською, незалежно від того, де він вчить англійську вдома або в садку. У цьому віці дитина повинна збирати словниковий запас. Навчати дитину англійської треба в обстановці любові і чуйності.

       Для досягнення успіху у вивченні англійської мови важливою складовою є плідна співпраця педагога, дітей та батьків. У цьому вам допоможуть декілька порад:

      1. Мотивація є рушійною силою у будь-якому починанні. Як же зацікавити малюка, який не розуміє доцільності вивчення англійської мови? Тут вам стане у пригоді ігрова діяльність, організована у вигляді уявних чи реальних ситуацій спілкування, коли в дитини виникає потреба, бажання та інтерес висловлюватись англійською мовою.

    2. Перегляньте разом мультфільми з англійським героями, розпитайте, які з них дітям сподобались. Виберіть улюбленого персонажа та купіть іграшку або зробіть аплікацію улюбленого героя. Поясніть малюкові, що він спілкується та розуміє тільки англійську.

    3. Шановні батьки, навчати свого малюка іноземній мові слід лише у тому випадку, якщо ви впевнені, що у вас самих правильна вимова.

  4. Ставте їй аудіо- та відеодиски, використовуйте на домашніх уроках навчальні компакт-диски. Нехай дитина чує, як розмовляють носії мови.

  5. Значну увагу приділіть фонетичній розминці. До розмови на іншій мові важливо підготувати язик. Розвивайте фонематичний слух ваших малюків

   6. Якщо ви володієте достатнім словниковим запасом, то у повсякденному житті є безліч можливостей створити ігрове середовище. Особливо ефективним є використання рольових ігор.

   7. Розвивайтепам’ять малюків, вивчаючи англійські пісні та вірші.

  8. Інколи поза заняттями говоріть що-небудь на іноземній мові, без перекладу. Наприклад, «Який сонячний день» чи «візьми тарілку» (протягуючи руку).

  9. Суботу чи неділю можна оголосити Днем Особливих Дотиків. Все, до чого торкаєшся, повинен назвати на англійській мові. Інакше речі брати не можна.

  10. Не бійтесь перехвалити свого малюка, адже він так потребує вашої підтримки, похвали та захоплення. Бажаємо успіхів!

english-subject-png-english-is-the-langu

Гурткова робота

Ігри на майданчику

bottom of page